אודות IT Solutions

קבוצתית 4_חדש2

חברת IT Solutions הוקמה בשנת 2006 לאור זיהוי צורך בשוק בחברת ייעוץ "אחרת". אנו מאמינים שתהליך ליווי עסקי הינו תהליך קריטי לארגון ולכן, בכל פרויקט בו אנו מעורבים, אנו רואים עצמנו כחלק אינטגרלי מהארגון ופועלים בשקיפות ובשותפות מלאה עם לקוחותינו, כשהמטרה היא לספק ללקוח את הפתרון המיטבי עבורו, במסגרת האילוצים שלו.

ב- IT Solutions כל פרויקט וכל לקוח, עומדים בפני עצמם. אין אנו מייצגים אף חברת תוכנה או מוצרי תוכנה. בכל פרויקט, אנו מזהים את מכלול צרכי ה-IT הקיימים בארגון, יוצרים את מיפוי הצרכים הארגוניים והעסקיים, מוצאים את הכשלים הארגוניים הנובעים ממערכות המידע, מנתחים את הכשלים המשפיעים על התפקוד העסקי ומזהים, במקביל, את מערכות המידע המתאימות בהן כדאי לבחור ולהטמיע על מנת למקסם את הפוטנציאל העסקי הטמון בארגון.

IT Solutions מתמחה בהקמה, שיפור ביצועים והשבחה של מוקדי שירות ומכירה ומציעה ללקוח סל כלים ופתרונות: הגדרת המדיניות ותפיסת שירות, בנייה מתודולוגית של "תיק המוקד", בניית פרוגרמה למוקד, גיוס והדרכה, או"ש וכמובן, את הליווי בתחום מערכות מידע.

אנו מעסיקים מנהלי פרויקטים בכירים בלבד, שבעברם המקצועי יכולות ניהול מוכחות ולא ידע טכנולוגי בלבד, כך שהלקוח יכול להנות מנסיונם העשיר, הן בפן העסקי והן בפן הטכנולוגי. מנהלי הפרוייקטים עצמם מבצעים את העבודה בפועל והם אלו העומדים בקשר ישיר ורציף עם הלקוח, עד לסיום הפרוייקט.

ל- IT Solutions היכרות מעמיקה עם הצרכים הייחודיים של השוק הישראלי וניסיון רב מול הספקים הפועלים בתחום. IT Solutions מעודכנת בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והמשתנים, דבר המהווה יתרון גדול בהטמעת הפתרונות בפועל.

IT Solutions פועלת עם מתודולוגיית עבודה ייחודית לה, דבר המוכיח עצמו בהצלחה רבה בפרויקטים בינוניים וגדולים.

תחומי הפעילות המרכזיים שלנו: ייעוץ, ליווי אסטרטגי וניהול פרויקטים ותהליכים בתחומים: CRM ,ERP, בילינג ופורטלים ארגוניים, ליווי בהקמה והשבחה של מוקדים ומיקור חוץ.

בכל אחד מתחומי הפעילות מלווה אותנו הרצון להוות גשר בין העולם העסקי לעולם הטכנולוגי ולעזור לארגונים אותם אנו מלווים למקסם את יעילות מערכות המידע הארגוניות ובכך לקדם את המטרות העסקיות שלהם.